PES - Peněžní expresní service, s.r.o.®

Společnost PES - Peněžní expresní service® byla založena v roce 1997 se stoprocentně českým základním kapitálem. Od té doby prošla společnost dynamickým růstem a stala se jedničkou mezi poskytovateli služeb Western Union na českém trhu. Hlavním poskytovatelem služeb WESTERN UNION® pro Českou republiku se stala díky kvalitní a husté síti poboček, kterou vybudovala. V současné době jsou Vám služby k dispozici skoro v každém městě ČR v cestovních kancelářích, směnárnách, hotelech a na poštách.

Od roku 2011 jsme platební institucí s licencí u ČNB, která striktně dbá na dodržování všech zákonů, pravidel a norem, které jsou k získání této licence nutné a lze to tedy chápat jako garant kvality našich služeb.
Kvalitu našich služeb dokládá i třikrát získané ocenění CLUB 500, což byla od r. 2003 do r. 2010 celosvětová soutěž vybraných poboček v rámci Western Union.

Služeb Western Union lze využít i na naší nově zrekonstruované pobočce v Praze v Jindřišské 7. Pobočka byla upravena tak, aby zákazníci byli rychle a kvalitně obslouženi a odcházeli od nás co nejvíce spokojeni.
Naši zákazníci mohou využít také služeb směnárny, která nabízí velmi příznivé kurzy a která je u nás dostupná bez dalších poplatků.

Pro jakékoliv informace nás neváhejte kontaktovat na zelené lince 800 22 11 00.

WESTERN UNION FINANCIAL SERVICES INTERNATIONAL

Společnost byla založena v roce 1851 v USA, kdy se proslavila jako průkopník telegrafu. V roce 1871 poprvé představila společnost WESTERN UNION® vlastní produkt „Money Transfer". Jedná se o službu zajišťující zákazníkům Western Union spolehlivý, výhodný a hlavně nejrychlejší způsob, jak posílat a přijímat peníze. Převod je uskutečněn během několika minut a není zapotřebí žádného bankovního účtu. V roce 1995 do 2006 se WESTERN UNION® stala součástí společnosti First Data Corporation - největším poskytovatelem elektronického přenosu dat. Nyní se jedná opět o samostatnou obchodní společnost. Služba WESTERN UNION® zajišťuje mezinárodní převody peněz do více než 200 zemí a umožňuje klientům jejich výběr ve více než 515 000 lokací. Bezkonkurenční rychlost a kvalita je umožněna moderní telekomunikační a elektronickou sítí.